بردالکترونیکی لوازم خانگی

آموزش تعمیر بردالکترونیکی لوازم خانگی تخصصی

مرکز آموزش مهارتی انتخاب
آخرین بروزرسانی 19 فروردین 1403
0 قبلاً ثبت نام کرده اید

درباره این دوره

آموزش کارگاهی تعمیر بردالکترونیکی لوازم خانگی

دوره آموزش بردالکترونیکی لوازم خانگی مرکز آموزش مهارتی انتخاب ؛ شامل تعمیرات مکانیک و تعمیرات برد لوازم خانگی می‌‍شود. این دوره سر فصل های کلی تعمیرات انواع دستگاه های برقی خانگی را در بر دارد. برای سهولت کارآموزان، مرکز آموزش مهارتی انتخاب دوره های تخصصی برد لوازم خانگی را جدا کرده است. بدین منظور که هنرجویان بتوانند پس از کسب آموزش های پایه، آموزش های تخصصی را فراگیرند.

بردالکترونیکی لوازم خانگی

دوره تعمیرات لوازم خانگی برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی مرکز آموزش مهارتی انتخاب هیچگونه محدودیت سنی و جنسیتی نداشته؛ به همین سبب مناسب برای تمامی هنرجویان علاقه‌مند می‌باشد. چراکه تمرکز اساتید ما، بر روی مشارکت و یادگیری فعال هنرجویان است. یکی از ویژگی های مهم این دوره نیز جدایی آموزش های پایه و تخصصی آن است. مجموعه ما، شرایطی را برای هنرجویان فراهم آورده است؛ تا بتوانند با هر مدرک و سطح علمی در دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی شرکت کنند. این دوره حتی برای تعمیرکاران حرفه ای و فعال در این حوزه نیز مناسب است. زیرا با توجه به پیشرفت تکنولوژی، لوازم خانگی نیز به همان میزان پیشرفته تر و از جزئیات بیشتری برخوردار می‌شوند. به همین منظور این دوره شامل اطلاعات به روز و آخرین روش های تعمیرات برد لوازم خانگی می‌شود. همچنین اساتید ما، به صورت مداوم دانش خود را به روز می‌کنند.

بردالکترونیکی لوازم خانگی

محصولات خانگی از چه برد هایی استفاده می کنند؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که فرق اصلی انواع لوازم خانگی چیست و این محصولات از چه برد هایی استفاده می کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر شرکت تولید کننده، از یک روش خاص برای طراحی برد لوازم خانگی خود استفاده می کند. جدا از این هر محصول هم یک ساختار الکترونیکی متفاوت با دیگر محصولات دارد. در نتیجه، برای تعمیر یک برد شما باید دانش فنی بالایی داشته باشید.

اکثر افرادی که در دوره های معمولی شرکت می کنند، فقط نحوه کار با یک یا چند برد خاص را فرا می گیرند. آنها فکر می کنند که با یادگیری فقط یک ساختار معمولی، می توانند نیاز های خود را در این بازار رفع کنند. ولی این تفکر به طور کامل اشتباه می باشد. چرا که تعمیرات برد لوازم خانگی اصلا کار راحتی نبوده و برای افراد مختلف به شدت چالش برانگیز می باشد.

بردالکترونیکی لوازم خانگی

وضعیت بازار کار تعمیرات برد لوازم خانگی

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای اکثر افراد قبل از ورود به یک شاخه کاری خاص به وجود می آید، وضعیت بازار کار و آینده آن شاخه می باشد. تعمیرات برد لوازم خانگی یک شغل پر سود، پر درآمد و تضمینی می باشد. در صورتی که شما بتوانید همه مباحث مورد نیاز را در بهترین حالت و شرایط ممکن فرا بگیرید، دیگر هیچ مشکل خاصی برای شما به وجود نخواهد آمد. چرا که مردم هر روز به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای و خوب هستند تا بتوانند تعمیرات برد لوازم خانگی خود را به او بسپارند. 

تعمیرات برد لوازم خانگی، می تواند یک فعالیت پر سود باشد. چرا که با این وضعیت فعلی اقتصادی کشور ما، کسی به فکر تعمیر لوازم خانگی خود نمیفتد. در نتیجه، افراد به دنبال تعمیر لوازم خانگی و بهبود وضعیت آن خواهند بود. پس، افرادی که دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی را به اتمام می رسانند، با خیال راحت می توانند به بازار کار وارد شوند. چرا که آنها خیالشان از بابت میزان مشتریان و تعداد خرابی ها راحت است. همانطور که گفته شد هر برد لوازم خانگی، یک طول عمر خاص دارد. در نتیجه، افراد همیشه باید به دنبال تعمیر آن باشند

4,600,000 تومان

سطح دوره
متوسط
مدت زمان دوره 40 ساعت

آیا می‌خواهید اعلان‌های فشاری را برای تمام فعالیت‌های اصلی در محل دریافت کنید؟