درباره ما

ستاره ها

پیشرو در برگزاری دوره‌های کاربردی

edumall shape 01 1
فردا دیره!"همین الان" شروع کن.
ما به عنوان یک هایپر هلدینگ بین المللی، با نام »گروه توسعۀ سرمایه گذاری انتخاب«، چهار دهه است که در عرصۀ صنعت و اقتصاد ایران رشد کرده ایم. تولیدات ما با لوازم خانگی آغاز شد و اکنون سرمایه گذاری های ما در زمینه های دیگر اقتصادی، مانند نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، حمل و نقل، ساختمان، گردشگری، بازرگانی، فروشگاه های زنجیره ای و نساجی گسترش یافته است. مجموعه ما بر بستر اقتصادی-اجتماعی در همکاری گسترده با کشورهای مختلف، شرکتهای تابعه و کنسرسیومهای اقتصادی، توانسته است خط جدیدی را در زمینه خلق ارزشهای اقتصادی با سرریز مثبت، زیر چتر انتخاب ایجاد کند؛ و از پیشگامان این مسیر در بخش خصوصی باشد. برای حفظ ارزش چنین دستاوردهایی ، توسعه و تداوم فعالیتهای اقتصادی در کلاس جهانی، از اولویت های ما محسوب می شود و برای شتابدهی در رسیدن به این اهداف، سرمایهگذاریهای مستقیمی انجام می دهیم؛ رویکردی که بخشی راهبردی از فعالیت های ماست.
مطابق چنین اهدافی، ارتباطات موثر ما با نهادهای مالی، مراکز پژوهشی و استعدادهای جوان، باعث شده است که توان برنامه ریزی، سازماندهی و طراحی شبکه های سرمایه گذاری برای انتخاب، ممکن شود؛ به گونه ای که سرمایه گذاری های ما تاکنون منجر به استخدام بیش از 6000 نفر و ایجاد دهها هزار شغل به طور غیرمستقیم در سراسر دنیا شده است و محصولات و خدمات این گروه در بیش از 40 کشور دنیا شناخته شده است. عمده سرمایه گذاری های ما، در مسیر ایجاد ارزش افزوده برای تکمیل و رشد زنجیره تولید ملی ست، که چشم انداز، ماموریت و اهداف استراتژیک ما نیز در همان مسیر تدوین شده است.
در سالهای اخیر، گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، به عنوان یک مجموعه تاثیرگذار و پیشران اقتصادی، پروژه هایی کلیدی در صنعت ملی ایران انجام داده است؛ این پروژه ها در دفاتر بین المللی آسیا، اروپا و آفریقا، توسط شبکه ای از محققان در قالب تیم های تحقیق و پژوهش برنامه ریزی و پشتیبانی می شود.
edumall shape 01 1
10000

دانشپذیر ثبت نام شده

0

فارغ التحصیلان

0

تعداد اساتید

0

تعداد دوره

آموزش عالی ما، یک تصمیم آینده‌نگرانه است تا بتوان در کنار فعالیت‌های اقتصادی، برای برقراری ارتباطات مؤثر بین صنعت و دانشگاه، به عنوان یک تعهد، در بلوغ فرهنگ آن نقشی داشته باشیم و نیز ارزش‌های انسانی را توسعه دهیم. دانشگاه انتخاب، مؤسسه‌ای با تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران است و در زمینۀ آموزش عالی و کاهش فاصلۀ علم با صنعت فعالیت می‌کند. این مرکز مانند دیگر مراکز پژوهشی ما، توجه ویژه‌ای به آموزش‌هایی دارد، که کاربردی و آمیخته با تجربه باشند. این مرکز از سال 1389 تاکنون بالغ بر 6000 فارغ التحصیل، در رشته های گوناگون، به بازار کار کشور تقدیم نموده است که بالغ بر 90 درصد از آنان شاغل هستند.

ما در راستای رسالت اجتماعی خود از سال 1397 دوره های کوتاه مدت آموزشی خود را در قالب تفاهم نامه هایی با سازمان فنی و حرفه ای کشور آغاز نموده و در سال 1401 موفق به ثبت اولین مرکز «تخصصی خدمات یادگیری فنی و حرفه ای» در اصفهان شدیم.

در سال 1401 با افتتاح سامرکز آموزش مهارتی انتخاب

دانشپذیران ما چه میگویند

نظرات دانشپذیران عزیز که همواره باعث پیشرفت مرکز ما بوده است

در دوره یخچال مرکز آموزش آزاد انتخاب با انواع کندانسورها و کمپرسورها و همچنین طرز عیب یابی،تعمیر و همچنین شارژ گاز یخچال آشنا شدم
technology
حسام زارعی
مونتاژ کار قطعات یخچال
با شرکت در دوره آموزش برد بر دانش خود افزودم و با استفاده از راهنمایی های اساتید چیزهای زیادی آموختم
technology
حسین شمس
تعمیرکار لوازم خانگی

بهبود زندگی

از طریق یادگیری

ملاقات با تیم ما

تام سندرز

رئیس و مدیر عامل

آوینا شرلول

مدیر ارشد مردم

امین زومانی

توسعه دهنده سرب

دولی هرتون

مدیر پروژه

آقا زمانی

طراح

لینا تون

بازار یابی

مینا شون

خدمات مالی

انا نانا

کپی رایتر