تعمیرات لباسشویی

آموزش تعمیرات لباسشویی

مرکز آموزش مهارتی انتخاب
آخرین بروزرسانی 19 فروردین 1403
0 قبلاً ثبت نام کرده اید

درباره این دوره

آموزش تعمیرات لباسشویی

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی یکی از دوره های تعمیرات لوازم خانگی مرکز آموزش مهارتی انتخاب در شاخه مکانیک و الکترونیک می باشد. امروزه ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی بوده و استفاده بسیاری از آن می شود. با توجه به حجم بالای استفاده از لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی بازار کار خوبی داشته و متخصصان تعمیرات لباسشویی از درآمد خوبی برخوردار هستند. با توجه به بازار کار و درآمد تعمیرات لباسشویی مرکز آموزش مهارتی انتخاب دوره آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان را به صورت کاملا کاربردی و زیر نظر اساتید حرفه ای برگزار می نماید. آموزش تعمیر موتور لباسشویی، نحوه تعویض قطعات لباسشویی، تعمیر واترپمپ لباسشویی و غیره از جمله مطالبی از که در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی مرکز آموزش مهارتی انتخاب آموزش داده می شود. در پایان دوره آموزشی تعمیرات لباسشویی کارآموزان تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی شده و می توانند انواع برندهای لباسشویی مانند بوش، سامسونگ، ال جی و غیره را عیب یابی و تعمیر نمایند و با شرکت در آزمون فنی حرفه ای مدرک معتبر فنی حرفه ای اخذ نمایند.

تعمیرات لباسشویی

چرا در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی مرکز آموزش مهارتی انتخاب ثبت نام کنیم؟

آموزشگاه تعمیرات ماشین لباسشویی مرکز آموزش مهارتی انتخاب یکی از مجهزترین آموزشگاه های در کشور است که دوره تعمیر ماشین لباسشویی فنی حرفه ای را برگزار می نماید. این آموزشگاه دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان برگزار کرده و به صورت عملی صفر تا صد مباحث مربوط به تعمیر لباسشویی از قطعه شناسی تا تعمیر و تعویض قطعات را به شما آموزش می دهد. آموزش ها در کلاس تعمیرات ماشین لباسشویی مرکز آموزش مهارتی انتخاب به صورت عملی است و استاد دوره ابتدا نحوه تعمیر و تعویض قطعات را آموزش می دهد و پس از آن شما خود بر روی لباسشویی کار کرده و تعمیرات آن را انجام می دهید.

سرفصل ها در دوره تعمیرات لباسشویی کامل بوده و آموزش کامل تعمیرات ماشین لباسشویی می پردازد. در این دوره آنچه برای ورود به بازار کار تعمیر لباسشویی به آن نیاز دارید به شما آموزش داده می شود.

مرکز آموزش مهارتی انتخاب برای برگزاری دوره آموزش تعمیرات لباسشویی فنی حرفه ای مجوزهای لازم را از فنی حرفه ای دریافت کرده است.

تعمیرات لباسشویی

آموزش تعمیر موتور ماشین لباسشویی

موتور از مهم ترین قطعات در لباسشویی است و در دو نوع معمولی و تسمه دار همچنین دیجیتالی و بدون تسمه در لباسشویی ها استفاده می شود. بروز مشکل در موتور لباسشویی مشکلات بسیاری را در لباسشویی ایجاد می کند، خشک نشدن لباس ها، نچرخیدن دیگ، آبگیری نکردن یا آبگیری ناقص، خاموش و روشن شدن ناگهانی لباسشویی، آبکشی ناقص، لرزش، سر و صدا برخی از علائمی است که هنگام سوختن یا نیم سوز شدن موتور در لباسشویی دیده می شود. تعمیر موتور لباسشویی کاری سخت و تخصصی است. چرا که ممکن است مشکل ایجاد شده در لباسشویی به دلیل آسیب دیدن موتور نباشد و با دست زدن به موتور به آن آسیب وارد کرده و باعث سوختن موتور شود. یا مشکل موتور بسیار سطحی باشد و با یک اشتباه موتور بسوزد. بنابراین آموزش تعمیرات موتور ماشین لباسشویی موضوع مهمی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید.

تعمیرات لباسشویی

‏چگونه با شرکت در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی درآمد کسب کنیم؟

لباسشویی از لوازمی است که امروزه در تمام آشپزخانه ها دیده می شود و این وسیله مانند دیگر لوازم برقی عمر مفیدی داشته و با گذشت زمان خراب شده و نیاز به تعمیر دارد. در گذشته بسیاری از افراد هنگام خراب شدن لباسشویی به جای تعمیر دستگاه معیوب را با مدل جدیدی تعویض می کردند. اما در حال حاضر هزینه خرید لباسشویی بسیار بالا رفته و تعمیر در مقایسه با تعویض بسیار مقرون به صرفه تر است. این موضوع نیاز به مراکز تعمیرات لباسشویی را دو چندان کرده است. از طرفی لباسشویی های امروزی از تکنولوژی های پیشرفته ای برخوردارند و این کار تعمیر را بسیار تخصصی کرده است بنابراین هر فردی نمی تواند مشکل لباسشویی را برطرف کند و تنها تعمیرکاران آموزش دیده می تواند از پس تعمیر لباسشویی برآیند. در دوره های آموزشی تعمیرات ماشین لباسشویی صفر تا صد تعمیر و عیب یابی انواع لباسشویی به شما آموزش داده می شود. با شرکت در این دوره ها می توانید به صورت عملی با تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی آشنا شوید. این موضوع به شما کمک می کند تا هنگام ورود به بازار کار ترس و ابهامی نداشته باشید و به سرعت مشکل لباسشویی را تشخیص و آن را تعمیر کنید . دریافت مدرک فنی حرفه ای مزیت دیگری است که در صورت شرکت در دوره تعمیر لباسشویی می توانید به دست آورید. این مدرک اعتبار بالایی داشته و در صورت دریافت آن می توانید به سرعت در بازار کار جذب شده و درآمدزایی داشته باشید.

7,200,000 تومان

سطح دوره
پیشرفته
مدت زمان دوره 40 ساعت

آیا می‌خواهید اعلان‌های فشاری را برای تمام فعالیت‌های اصلی در محل دریافت کنید؟