قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

تمامی فعالیت این آموزشگاه که دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است، مطابق با الزامات قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان تنظیم گردیده است.

قوانین و مقررات سایت همواره توسط مدیریت سایت پشتیبانی و به روز رسانی می‌گردد.

تعاریف:

1-کاربر: به شخصی یا اشخاصی اطلاق می‌گردد که جهت کسب اطلاعات یا ثبت‌نام وارد تارنمای این آموزشگاه شده و در خصوص تکمیل فرم ثبت کاربری اقدام نموده است.

2-تارنمای مجازی: به صفحات مجازی اطلاق می‌گردد که بر اساس قوانین و مقررات جاری کشور با هدف ارائه خدمات آموزشی مجازی و حضوری طراحی گردیده است.

3-حریم خصوصی کاربر: اطلاعاتی است که کاربر جهت ثبت‌نام در دوره های آموزشی، در اختیار این آموزشگاه قرار می‌دهد، این اطلاعات توسط این آموزشگاه، محرمانه تلقی شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت. این اطلاعات تنها بر اساس الزامات قانونی در اختیار غیر قرار خواهد گرفت.

4-روزهای کاری: به تمام ایام هفته به استثناء تعطیلات رسمی اطلاق می‌شود.

5-ساعت کاری کارکنان: از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 لغایت 19 است.

ارتباط الکترونیکی :

1-  علاوه بر فراینده‌های جاری ثبت نام دوره‌های آموزشی در فضای مجازی، کاربران مجاز هستند درخواست خود را به هر صورت ممکن از طریق تماس تلفنی، دورنگار و پست الکترونیکی به این آموزشگاه ارسال نماید.

2-    این آموزشگاه، می‌تواند جهت اطلاع رسانی، اعلام تخفیفات، رویدادها و خدمات از تماس تلفنی، دورنگار، پیامک و یا پست الکترونیکی استفاده نماید.

3-    در صورت عدم تمایل کاربر، جهت دریافت اطلاعات مندرج در بند 1و2 ارتباط الکترونیکی می‌تواند سرویس اطلاع رسانی به وی قطع خواهد شد.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

1-    افتخار می‌کنیم، به عنوان یه تارنمای مجازی فعال در زمینه آموزش، اطلاعات خصوصی اشخاص را محرمانه تلقی و آنرا بجز مواردی که مراجع قانونی الزام می‌نماید‌‌ در اختیار غیر قرار ندهیم.

2-    این تارنما، متعهد می‌شود در حد توان حریم شخصی کاربران را محرمانه تلقی نماید.

3-    کاربر با ثبت نام و استفاده از این تارنما، رضایت خود را از این قوانین و مقررات اعلام می‌نماید.

4-    تمامی محتوای این تارنما شامل لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، تصاویر گرافیکی، داده‌ها و کلیه محتواهای تولید شده، جزئی از اموال این آموزشگاه محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمام یا بخشی از آن بدون کسب مجوز کتبی مجاز نخواهد بود.

ثبت پردازش و دریافت سفارش:

1- تمامی سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات رسمی پردازش می‌شوند.

2-کاربران محترم می‌توانند در طول روزهای هفته حتی تعطیلات به صورت شبانه روزی سفارش خود را ثبت نمایند.

3-کاربران محترم می‌توانند علاوه بر فرم شکایات مندرج در تارنما، انتقادات و شکایات خود را از ساعت 9 الی 17 با تماس با شماره تلفن 09358752696 مطرح نمایند.

4-در صورت عدم تشکیل دوره آموزشی، با کسب اجازه از کاربر، ثبت‌نام کاربر می‌توان به دوره بعد منتقل گردد، در غیر این صورت وجه ثبت‌نام تماما عودت داده خواهد شد.