اینستاگرامر

آموزش اینستاگرامر(تولید محتوا)

آخرین بروزرسانی 30 بهمن 1400
5 قبلاً ثبت نام کرده اید

درباره این دوره

آموزش اینستاگرامر(تولید محتوا)

اهمیت شبکه‌های اجتماعی بر هیچ‌کس پوشیده نیست. در سال‌های اخیر رسانه‌های اجتماعی قدرتمندی ظهور کردند که هر کدام در یک دوره، تأثیر خود را گذاشتند. بعضی از این شبکه‌های اجتماعی به مرور جایگاه خود را از دست دادند و برخی نیز با تثبیت و پس از آن، با پیشرفت خوبی که داشتند، توانستند جایگاه ویژه‌ای را بین کاربران بدست بیاورند. یکی از شبکه‌های اجتماعی که در چند سال گذشته، محبوبیت فوق‌العاده‌ای را کسب کرد و باعث شد خیلی از بازاریابان اینترنتی به طور ویژه از آن استفاده کنند،اینستاگرام است.

دوره آموزش اینستاگرامر

چه کسی است که از افزایش فالوور و دیده شدن بیشتر در فضای اینستاگرام استقبال نکند؟ اینستاگرام (instagram) رفته رفته بین ما محبوبیت بیشتری پیدا کرده و این  روزها به بستری مهم برای درآمدزایی بیشتر کسب و کارها و افراد مختلف تبدیل شده است.

این شبکه اجتماعی قدرتمند و در عین حال بسیار محبوب، امکانات خوبی را برای جذب بازدیدکننده و تبدیل آنها به مشتری، در اختیار ما قرار داده است. آمارهای ارائه شده، نشان می‌دهد روزانه کاربران زیادی به اینستاگرام می‌پیوندند و از این شبکه محبوب، استفاده می‌کنند. با این تفاسیر، می‌توان از اینستاگرام به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

دوره آموزش اینستاگرامربررسی‌ها و مطالب زیادی نشان می‌دهد کیفیت بالای محتوای در کنار تداوم رمز موفقیت صفحات محبوب در اینستاگرام است. هرچند استاندارد جهانی برای ایده‌ یابی محتوای اینستاگرام وجود ندارد، با این وجود،انواع محتواهای گوناگونی وجود دارد که همواره برای مخاطبان اینستاگرامی جذاب است. در این دوره به بررسی روش های تولید محتوا و نکات مهم آن می‌پردازیم  که می‌تواند برای پیشرفت کار شما و افزایش مخاطب‌ها و کسب درآمد از تولید محتوا بسیار مفید باشد.

آموزش انواع روشهای تولید محتوا اینستاگرام در مرکز آموزش های آزاد علمی کابردی انتخاب
مدت دوره:۱۲ساعت در ۶جلسه
روز و ساعت دوره با هماهنگی استاد و در جلسه توجیهی مشخص می شود

 

برنامه تحصیلی

12 ساعت

نرم افزار canva

نرم افزار inshot

نرم افزار camtasia

یک دیدگاه بنویسید

450,000 تومان

سطح دوره
مبتدی
مدت زمان دوره 12 ساعت

آیا می خواهید برای همه فعالیت های عمده در محل ، اعلان دریافت کنید؟